Paketat

🎉 ORGANIZOJMË DITËLINDJE DHE FESTA TË PAHARRUESHME PËR FËMIJË DHE TË RRITUR 🎉
🎈SEPSE NE BËJMË SUPER FESTË ME SUPER ÇMIM
* “Profesionalizëm, dashuri dhe përkujdesje për çdo festë”. – Kjo është motoja e Animatorëve të “Festa Ime” 😊 SEPSE NE JEMI MË TË MIRËT 😉

Rezervoni: Festa Ime – ✆ – 0692232815 – ✆ – Ervin Doko
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Paketa Bazë
🔹3 Animatorë të veshur si personazhe
🔹Fotograf Profesionist, fotot e festës jepen në fund të saj në Dvd
🔹1 orë e 30 min asistencë totale në festë
🔹Fonia e muzikës profesionale
🔹Argëtim për fëmijë dhe të rritur
🔹Lojra argëtuese dhe të larmishme
🔹Kërcime në grup për fëmijë dhe të rritur
🔹Piktura në fytyrë – Facepaint
🔹Skulptura me tullumbace (lule, shpata, etj)
🔹Asistencë në fikjen e qirinjve të tortës
_________________________
🔹Dekor me tullumbace, emri dhe numri i përfshirë në dekor
_________________________
Ju mund të zgjidhni 3 personazhe që do asistojnë gjatë gjithë festës si më poshtë:

NJË PERSONAZH I CILI DREJTON FESTËN:
Kllouni, Piter Pan, Pinguini, Kristof, Pirati, Ninxha, Zorro, Goku, Princi Ferdinand, Princi Charming, Indiani, Robin Hud, Pinoku, Aladini, Kauboi, Pluto, Pikaçu, Elmo, Stiçi, Dragoi, Dinosauri, Kanguri, Elfi

DY PERSONAZHE:
PRINCESHAT: – Elsa, Ana, Borëbardha, Hirushja, Barbie, Aurora, Bela, Rapanzëll, Ariel, Pokaontas, Xhasmin, Tringëllima, Liza, Kësulkuqja

SUPERHERONJTË: – Spiderman, Batman, Hulku, Iron Man, Kapiten Amerika, Feneri i Gjelbër, Superman, Vulverine X-men, Thor, Tron Legacy, Xhindi

MASKOTAT: – Minions, Arushi Winnie, Tigri, Olafi, Miushi Miki dhe Mini, Rosaku Donald dhe Daisy, Ben Ten, HelloKiti, Lepurushi Bags Bani, Dora Eksploruesja, Sponge Bob, Tweety, Babagjyshi i Vitit të Ri

 

Çmimet janë për qytetin e Tiranës

🔹Për të rezervuar ose për informacion për çmimet e paketave në Tiranë dhe në rrethe – shkruani në inbox ose kontaktoni në:

Cel:0692232815                                                                                                                                                       Cel:0693333388
E-mail festaime@hotmail.com
Administrator: ERVIN DOKO
Faleminderit !

Transformers Party
transformers
Pony Party

Barbie Party

Princess Party

Princess Party

Ninja Party

4 ninja party festa Ime

Clown Party

10 clown party festa ime

Super Hero Party

Superhero Party

Aladdin Party

15740763_1195492943837211_7554106145649702525_n

Peter Pan Party
piterpan-party
Indian Party

13095931_1006812666038574_5742239072364265867_n

Frozen Party

15541286_1185857551467417_1257651976486432575_n