Kontakt

Vendodhja jone
Rreth Nesh

Me animacionin tone dhe dekorimet plot ngjyra, festa juaj do te jete nje feste e paharrueshme. Nje feste ku te gjithe do te argetohen pa mase, si femijet qe luajne, ashtu edhe prinderit, te cilet mund te behen dhe ata protagoniste ne lojra. Cdo femije dhe i pranishem ne feste do te perjetoje caste dhe momente te paharrueshme, plot gezim dhe gjalleri. Festa do permbaje, shume humor, argetim dhe zbavitje nga animatoret profesionist. Muzike te perzgjedhur nga dj, kercime te animuara me kenget me hit te momentit. Lojra te ndryshme zbavitese per cdo moshe. Fytyrat e femijeve do zbukurohen nga pikturat e shumellojshme e plot fantazi. Argetimi do arrije kulmin me skulpturat e tullumbaceve, ku cdo femije sipas deshires do te kete shpate, kapele, lule, e shume forma te tjera. Dhurate do te jete nje dvd me fotot me te bukura te bera gjate festes me cilesi profesionale nga fotografet e Festa Ime  Sipas deshires mund te dekorojme ambjentin me tollumbace duke filluar nga emri i Femijes dhe numri i vjeceve qe mbush, e duke vazhduar tek lulet gjigande, harqet, kolonat e shume e shume forma dekorimesh te ndryshme. Nuk mungojne dhe sherbime te tjera qe mund ti ofrojme sipas kerkeses tuaj: katering me ushqime ose embelsira, torta surprize, kameraman, deejay, dekorime sallash dhe ambjentesh. Ne sigurojme cdo gje; Qe Ju te Thoni: – “FESTA IME” ISHTE E PAHARRUESHME!

    Detajet e Kontaktit

    Ervin Doko
    Tel: +355 69 22 32 815
    Tel: +355 69 33 33 388
    Emailfestaime@hotmail.com